Kérdés
A kollégának a 30 éves jubileumi jutalom megállapításához beszámíthatjuk-e azt a 11 hónap munkaviszonyt, amelyet szenvedélybetegek nappali intézményében töltött? Egyházi fenntartású szociális intézmény, nem közalkalmazottként, hanem az Mt. alapján foglalkoztatva, de szociális ágazatban.
